Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус

ДЛЯ ВОЛЕЛЮБНИХ

Персональний режим. Для незалежних людей з індивідуальним графіком парковий квартал має безліч переваг — від спортивних майданчиків до інтер'єру квартир із захоплюючим видом із вікна.

Планування. Планування квартир розроблено з урахуванням потреб сучасного жителя мегаполісу.

Панорамні вікна з видом на парк або на місто. Обирайте той краєвид, із якого буде починатися Ваш день.

Транспортна розв'язка. Метро "Сирець" у 10 хвилинах пішки — більше часу для себе та своїх захоплень. Квартал розташований поблизу основних транспортних магістралей, що дає змогу вибирати оптимальні маршрути руху: дорога до центру — 10 хвилин, до торгових зон Ашан, Епіцентр, Novus, Lavina — 5, до Міжнародного аеропорту "Київ" — 15.

Паркування. Наземний паркінг вміщує понад 1000 автомобілів, Вам завжди буде де припаркувати своє авто.

Зарядка. Починайте ранок із пробіжки у власному парку або в Сирецькому дендропарку. А дощового дня — на біговій доріжці фітнес-клубу, розташованого на території кварталу.

Релакс. Відпочивайте після трудового дня в парку або дивіться з друзями кіно на відкритому повітрі.

ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙ

Купівля. Квартири у парковому кварталі "Місто Квітів" — відмінний варіант для капіталізації вкладених коштів. Вартість готових квартир зросте більш ніж на 40% до моменту введення в експлуатацію. Купувати на старті вигідно!
Планування. Великий вибір планувань квартир і комерційних площ кварталу дає змогу купувати приміщення навіть із невеликим бюджетом.
Оренда. Квартири біля метро користуються підвищеним попитом на ринку оренди, що дає можливість отримати щомісячний дохід від здачі квартири. Низький поріг інвестиційного входу в проект дає змогу вести свій бізнес у приміщеннях вільного призначення та отримувати стабільний дохід.
Бізнес. Офіс на території квіткового комплексу матиме дуже презентабельний вигляд. А квіти і дерева зможуть надихнути на продуктивну роботу.
Еко-транспорт. У будь-яку мить можна взяти електрокар в оренду відразу на території комплексу — для бізнесу або задоволення.

ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Планування. Вибирайте планування квартири, створене саме для вашої сім’ї, з власним простором для кожного.

Територія під охороною. Квартал повністю огороджений. Можна відпускати дитину гуляти самостійно.

Освіта. Більше жодних проблем із довгими заплутаними маршрутами в дитячий садок або школу. Дитячий садок міститься просто на території комплексу, а до найближчої школи — 10 хвилин пішки.

Ігрові майданчики. У кварталі багато дитячих і спортивних майданчиків. Поруч із будинком — парк для прогулянок на свіжому повітрі і простір для ігор..

Транспортна розв'язка. Квартал розташований поблизу основних транспортних магістралей, що дає змогу вибирати оптимальні маршрути руху: дорога з центру — 10 хвилин, від торгової зони Ашан, Епіцентр, Novus, Lavina — 5. Метро Сирець у 10 хвилинах пішки, тому навіть у години пік сім'я буде до вечері вчасно.

Паркування. Наземний паркінг вміщує понад 1000 автомобілів, що дозволить Вам швидко припаркувати своє авто.

Активності. У вільний час можна всією сім'єю відвідати заходи просто на території кварталу. Це різноманітні ярмарки, фестивалі органічної, фермерської та крафтової їжі, а також соціальні проекти з охорони навколишнього середовища, які будуть проводитися в кварталі.

Еко-транспорт. У будь-який час Ви зможете орендувати електрокар, щоб покататися всією сім'єю або з'їздити за покупками. Зарядити його можна буде просто на території комплексу.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Особистий простір. Відсипайтеся після навчання в парку або готуйтеся до занять у просторій квартирі.

Гостинність. Приводьте в гості друзів: Ви не потурбуєте сусідів, адже всі квартири мають звукоізоляційні стіни.

Спортивні зони. На території кварталу обладнані зони для занять спортом. Залишайтеся у прекрасній фізичній формі, тренуючись до і після навчання. Безпечно пересувайтеся на велосипедах просто на території по спеціально передбачених велодоріжках.

Транспортна розв'язка. Метро "Сирець" у 10 хвилинах пішки — більше часу для себе і своїх захоплень. Квартал розташований поблизу основних транспортних магістралей, що дає змогу вибирати оптимальні маршрути руху: дорога до центру — 10 хвилин, до торгових зон Ашан, Епіцентр, Novus, Lavina — 5.

Зарядка і натхнення. Починайте ранок із прогулянки у власному парку або в Сирецькому дендропарку, щоб налаштуватися на навчання.