Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус

Розстрочка

На купівлю квартири в парковому кварталі "Місто Квітів" діють кілька варіантів безпроцентної розстрочки від забудовника.

Безвідсоткова розстрочка поширюється на всі квартири, представлені до продажу в парковому кварталі.
Мінімальний перший внесок — 30% від вартості квартири. Сума несплаченого залишку вноситься рівними частинами щомісяця або щокварталу (не пізніше 20 числа кожного місяця) за поточною базовою ціною на дату кожного платежу.
Розстрочка надається на період до 24 місяців.
Телефонуйте до відділу продажу та вибирайте квартиру вже зараз!
Менеджер з продажу із задоволенням відповість на будь-які питання щодо купівлі квартири.

Кредит від Держмолодьжитло

Доступнішим житло для молоді в парковому кварталі "Місто Квітів" стало завдяки програмі Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, що пропонує спеціальні умови кредитування за програмою «Довгостроковий пільговий кредит» для придбання нерухомості на первинному ринку.

Переважне право на отримання кредиту надається сім'ям учасників АТО, сім'ям і самотнім громадянам, яким потрібна квартира площею менше нормативної.
Максимальний термін — 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.
Перший внесок — не менше 10% загальної вартості квартири.
Процентна ставка — 14,1% річних у гривні.
Нормативна площа житла — 21 м2 на людину і додатково 10,5 м2 на сім'ю.
Довгостроковий пільговий кредит надається позичальникам молодше 36 років.
При цьому позичальник повинен мати потребу в покращенні житлових умов. Приводом для покращення можуть бути погані санітарні умови, аварійний стан будинку, проживання двох і більше сімей в одній квартирі, інвалідність одного з членів сім'ї та інші фактори.

Завантажити умови кредитування

Телефонуйте до відділу продажу і запитайте про деталі кредитування у менеджера вже зараз! Менеджер з продажу із задоволенням відповість на будь-які питання щодо програми кредитування.

Кредитування

Купівля квартири в парковому кварталі "Місто Квітів" стала ще доступнішою завдяки партнерській програмі кредитування ТОВ «ІБК ОБРІЙ» від ПАТ «КБ« ГЛОБУС ». Для інвесторів діють пільгові умови іпотечного кредитування за програмою «Житло в кредит» строком до 20 років для придбання нерухомості на первинному ринку.

Пропонується на вибір два варіанти іпотечного кредитування з пільговим періодом: на один рік зі ставкою 5,9%, на два роки зі ставкою 13,5% річних у гривні.
Кредити надаються на термін від 1 року до 20 років, початковий внесок становить від 30% від вартості квартири.
Максимальна сума кредиту — до 1 500 000 гривень.
Важливо зазначити, що ціна квадратного метра фіксується в гривні і далі не залежить ні від коливань валютного курсу, ні від ступеню готовності об'єкта.

Завантажити умови кредитування

Телефонуйте до відділу продажу і запитайте про деталі кредитування у менеджера вже зараз!

100% оплата

При одноразовій 100% оплаті протягом терміну, передбаченого умовами договору, діє знижка 8% від повної вартості квартири.

Телефонуйте до відділу продажу та вибирайте квартиру вже зараз!
Менеджер з продажу із задоволенням відповість на будь-які питання щодо купівлі квартири.