Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус
Список новин

ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІЛЬГОВОГО КРЕДИТУВАННЯ

Як купити квартиру за програмою пільгового кредитування

В Україні діє програма довгострокового пільгового кредитування за підтримки Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. У ІБК «Обрій» розповіли, на яких умовах здійснюється довгострокове пільгове кредитування.

Згідно зі звітом про роботу «Держмолодьжитла» за 9 місяців 2017 року, за цей період в Києві і регіонах підписані договори з 333 громадянами, з них 211 заявок - на пільгове кредитування молоді.

Максимальний термін кредитування становить 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку. Перший внесок має бути не менше 10% загальної вартості житла. Кредит видається під 14,1% річних. Згідно з умовами кредитування, нормативна площа житла становить 21 кв. м на людину і додатково 10,5 кв. м на сім'ю. Переважне право на отримання кредиту мають сім'ї учасників АТО; сім'ї та одинокі громадяни, яким потрібна квартира площею менше нормативної.

У ІБК «Обрій» звертають увагу на загальні умови програми, про які потрібно знати позичальникові:

- позичальник повинен бути молодше 36 років;

- позичальник має потребу в поліпшенні житлових умов. Приводом для поліпшення можуть бути погані санітарні умови, аварійний стан будинку, проживання двох і більше сімей в одній квартирі, інвалідність одного з членів сім'ї і інші фактори. Про це обов'язково потрібно розповісти на консультації у Фонді;

- позичальник повинен бути платоспроможним. Фонд перевіряє фінансовий стан позичальника по довідці про доходи і запрошує дані з кредитного бюро. Якщо з поточними доходами може допомогти поручитель, то погана кредитна історія - привід відмовити в кредиті.

Щоб отримати кредит, необхідно звернутися до київського відділення Фонду або регіональне відділення. Співробітники Фонду допоможуть розібратися в ситуації і дадуть відповідь на будь-які питання.

Фонд працює з акредитованими забудовниками: в список потрапляють тільки надійні компанії. У таких забудовників немає простоюють об'єктів, вони інформують інвесторів про хід будівництва, проводять дні відкритих дверей, відповідають на питання в соцмережах, по електронній пошті і телефоном.

ІБК «Обрій» бере участь у програмі пільгового кредитування з 2016 року.

Джерело: https://3m2.kiev.ua/stati/poslednie_novosti/kak_kupit_kvartiru_po_programme_lgotnogo_kreditovaniya