Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус
Список новин

Парковий квартал «Місто квітів» очолив рейтинг найнадійніших ЖК

Парковий квартал «Місто квітів» визнано найнадійнішим ЖК у Подільському районі столиці згідно з рейтингом domik.ua. Ба більше, житловий комплекс отримав перше місце та очолив перелік переможців.


Редакція порталу domik.ua продовжує цикл статей про надійні новобудови столиці. Цього разу мова йде про рейтинг Надійних новобудов Подільського району Києва.


«Для цієї серії досліджень ми використовуємо дані пошуковика надійних новобудов Bild.ua. Проєкти оцінюють згідно з авторською методикою за 42-ма параметрами. За кожен пункт нараховують бали — максимум 220», - йдеться у публікації.


За даними Bild.ua, у квітні 2021 року квартири від забудовника в Подільському районі Києва можна було придбати у 14-ти проєктах на етапі зведення. З них один об'єкт отримав низькі оцінки, чотири — середні й одразу дев’ять ЖК набрали високі бали.


Найкращий результат серед новобудов Подільського району показав ЖК «Парковий квартал. Місто Квітів». Над комплексом працюють одразу два забудовники — МЖК «Оболонь» та Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ». Цей масштабний проєкт зводять на Сирці, вздовж вулиці Тираспольська.


Наразі триває будівництво 4, останнього Пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів». Термін введення об’єкта в експлуатацію 3 квартал 2021 року.