Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус
Список новин

Тимчасове призупинення будівництва

Друзі! У зв’язку з карантином та ускладненим процесом переміщення працівників до об’єкту будівництва, ми тимчасово призупиняємо роботу на будівельному майданчику 4 пускового комплексу. 


До кінця тижня завершуємо тільки ті етапи робіт, що наразі технологічно не можуть бути припинені. Водночас інформуємо, що зупинка будівництва не вплине на строки здачі комплексу в експлуатацію. На сьогодні об’єми виконаних робіт свідчать про випередження запланованого графіку.


Будинки 3 пускового комплексу на 100% готові до експлуатації. Питання отримання Сертифікатів відповідності ми продовжуємо відпрацьовувати з представниками ДАБІ. Ситуація вимагає розуміння і трішечки терпіння з вашого боку. У випадку появи будь-якої нової інформації з цього приводу, будемо оприлюднювати її на всіх наших ресурсах.


Нагадаємо, що Офіс продажу паркового кварталу «Місто Квітів» з 18 березня 2020 року працює в режимі віддаленого доступу. Ми активно відповідаємо на всі ваші запити в онлайн-режимі. Оформлення угод проводиться в індивідуальному порядку.


Бережіть себе!

мк2.png