Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус
Список новин

У 3-ому пусковому комплексі «Місто квітів» тривають фасадні роботи

Літо – сприятлива пора року для оздоблення зовнішніх стін будівель з використанням рідких сумішей. На будівельному майданчику 3-го пускового комплексу Паркового кварталу «Місто Квітів» наразі тривають роботи з влаштування фасадної системи теплоізоляції Ceresit. Фасади «мокрого типу» гідно виконують функцію зовнішнього теплозахисту будівлі і служать не менше чверті століття.

Оздоблення фасаду – важлива складова комплексу зовнішніх робіт. Вони забезпечують надійний захист внутрішніх конструкцій і зовнішніх стін будинку від негативного впливу навколишнього середовища. І водночас – надають споруді особливої індивідуальності.

До того ж будинки із зовнішнім утепленням не тільки довговічніші, але й значно комфортніші для проживання за рахунок заощадження оптимальних температур у внутрішніх приміщеннях.

Будівельники Паркового кварталу «Місто Квітів» застосовують «мокрий тип» оздоблення зовнішніх стін будинків у парі з фасадним утеплювачем. Для утеплювального шару використовуються мінераловатні плити – природний і надійний в експлуатації матеріал. Він не горить і не сприяє поширенню вогню, а також практично не схильний до шкідливих впливів навколишнього середовища. Його теплозахисні властивості досить високі, крім того, цей матеріал «дихає»: вільно пропускає повітря.

У системі мокрого фасаду кріплення теплоізоляційного шару здійснюється послідовно двома способами. Спочатку мінераловатні плити садять на спеціальну клейову суміш, а далі дюбелями кріплять до зовнішньої стіни. Після чого розпочинається процедура армування. Вона передбачає нанесення клейового складу на утеплювач, улаштування армованого шару зі склосітки на клеючій суміші по плитному утеплювачу і нанесення верхнього покривного шару. Саме цей пласт повинен забезпечити стійкість фасаду до вітрових та інших механічних впливів.

Як оздоблювальний шар застосовується мінеральна штукатурка «камінцева» з подальшим покриттям фарбою.


post_mk_25_06_2.png