Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус
Список новин

До уваги інвесторів будинку №10 (секция 2) 4 пускового комплексу Паркового кварталу «Місто Квітів»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що огляд та прийом об’єктів буде відбуватися виключно у відповідності з графіком, наведеним нижче:


До уваги інвесторів будинку №10 (секція 1): з 18 по 22 жовтня включно з 15.00 до 16.30 спеціально зарезервовано час, в яккий будуть проводитися повторні огляди об’єктів інвестування, на яких при першому огляді були виявлені будівельні зауваження. На огляд інвесторів запрошуватимуть представники Офісу продажу після усунення зауважень  згідно відповідного акту: будь ласка, чекайте на телефонний дзвінок від менеджерів офісу продажу.

Супроводжувати інвесторів під час огляду об’єктів інвестування будуть представники генерального підрядника та менеджери офісу продажів згідно зазначеного вище графіка.
До огляду об’єктів інвестування допускаються виключно інвестори або уповноважені ними особи, за умови наявності нотаріально засвідченої цільової довіреності. Обов’язково необхідно мати при собі під час огляду об’єкта інвестування оригінали паспорту громадянина України та довідку про присвоєння ІПН.
Процедура прийому об’єкта складається з декількох етапів:
  • Огляд об’єкту інвестування;
  • У випадку виявлення будівельних недоліків під час огляду - підписання акту зауважень;
  • У випадку відсутності будівельних недоліків до об’єкту інвестування необхідно буде підписати акт прийому-передачі майнових прав на об’єкт в офісі продажу Паркового кварталу «Місто Квітів».

  Будь ласка, дотримуйтесь соціальної дистанції та використовуйте засоби індивідуального захисту під час огляду об’єктів інвестування та спілкування з представниками офісу продажу та генерального підрядника.

  Будь ласка, звертайтеся до офісу продажів Паркового кварталу «Місто Квітів» за номером телефону 044 224 44 22.

Якщо у Вас виникли запитання щодо процедури прийому-передачі об’єктів інвестування, будь ласка, звертайтеся до співробітників офісу продажу за номером телефону, що вказаний вище.
  Найближчим часом на офіційних каналах Паркового кварталу «Місто Квітів» буде розміщений графік огляду та прийому об’єктів інвестування в інших будинках 4 пускового комплексу. Стежте за оновленням інформації.