Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус
Список новин

До уваги всіх мешканців та інвесторів ЖК «Місто квітів»!

МЖК «Оболонь» висловлює щиру подяку за небайдужу позицію щодо життя комплексу. Спочатку ми відреагували на побажання мешканців щодо збільшення кількості паркомісць та збудували багатоярусний паркінг. Тепер ми хочемо заперечити думку про загрози, які нібито несе будівництво автомийки на території комплексу, а також спростувати факти, викладені, як нам здається, у замовному матеріалі, розміщеному на YouTube-каналі «Призова Варта», в якому абсолютно не врахована позиція та мотивація забудовника. 

 

Хочемо наголосити, що компанія МЖК «Оболонь» ставить перед собою головну ціль – задля зручності мешканців організувати комфортні умови для проживання. І зробити це з урахуванням розвитку інфраструктури та етапів містобудування. Створювалася автомийка для потреб мешканців. Організація та реалізація проєкту була задумана таким чином, аби не заважати комфортному проживанню. 

 

Саме тому ми хочемо розвінчати міфи, які ширяться навколо будівництва цього об'єкту. 

 

Міф 1: незаконність забудови

 

Ми офіційно повідомляємо, що у проєкті прийняті технічні рішення, регламентовані нормативними актами з охорони праці, що обумовлюють безпечну експлуатацію об’єкта.

 

Разом із тим, будують автомийку в рамках спорудження всього житлового комплексу з різними об'єктами інфраструктури на земельній ділянці загальною площею 11,28 га відповідно до проєктної документації, що пройшла державну експертизу та отримала дозвіл на будівництво.

 

Міф 2: «відкрита» мийка на території ЖК

 

Наразі на місці потенційної автомийки – пустир. Новий об‘єкт інфраструктури у перспективі міг би забезпечити потреби користувачів паркінгу. За планом проєкту, розташовуватись об‘єкт має між двома автостоянками. Планується також огородження озелененим парканом. Далі – дорога, а відповідно й відокремлення від інших приміщень.

 

Крім того, передбачається створення близько 58 місць для безплатного паркування автівок мешканців.

 

Міф 3: екологічна небезпека

 

Законність і безпечність будівництва підтверджується експертним звітом №3-156-20-EП/КО від 23.10.2020 року. 

За даними з експертизи, пости мийки оснащенні сучасним обладнанням. Мийка самообслуговування не має шкідливих для навколишнього середовища викидів. У рамках проєкту також розроблений розділ «Оцінка впливу на навколишнє середовище» (ОВНС), у якому визначено, що будівництво та експлуатація запроєктованого об'єкта не спричинить понаднормативного впливу на довкілля.

Eкспертизою проєкту встановлено, що його виконання в цілому не містить жодної екологічної небезпеки та не може вплинути на здоров'я людей, що проживають у «Місті квітів».

 

Крім того, всі охочі можуть на власні очі побачити спеціальні колодязі для очищення води після використання на автомийці та переконатись у наявності багатоступеневої фільтрації. 

 

Варто також додати, що законодавством прописано норми ДБН, які передбачають, що поряд із паркінгом може бути побудована мийка для авто (дослівно: у гаражах, крім приміщень для зберігання автомобілів, допускається передбачати пости миття автомобілів). Це робиться і задля задоволення потреб автокористувачів комплексу, адже чисті машини – це чистий комплекс.

 

Ми хочемо забезпечити мешканців усіма потрібними інфраструктурними об’єктами, які зроблять життя безпечним, комфортним та сучасним. Йдеться про перелік усіх можливих послуг – як паркування, так і автомийки, дитячого садочку, ресторану, магазинів тощо. 

 

Зазначаємо, що в МЖК «Оболонь» готові до координації та плідної співпраці з мешканцями комплексу. Тож, якщо маєте побажання або конструктивну пропозицію, пишіть нам на електронну адресу: info.mistokvitiv@gmail.com