Меню
+38 (044) 224-44-22
Укр Рус
Список новин

Інвестори другого пускового комплексу «Місто Квітів» вже можуть підписати договір з експлуатаційною службою

У парковому кварталі «Місто Квітів» інвестори другого пускового комплексу можуть підписати договір з експлуатаційною службою та найближчим часом розпочати ремонтні роботи.


25 березня 2019 року ДП «Експлуатаційна служба “Місто Квітів”» розпочало укладати Договір «Про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території» з інвесторами будинків № 3, 4, 4а та 5, які підписали Акт прийому-передачі.


Звертаємо увагу інвесторів, що для підписання Договору с собою необхідно мати оригінал та копію паспорту, ідентифікаційного коду та розписки, підписаної у відділі продажу.    


Власники квартир та нежитлових приміщень, які підписали Акт прийому-передачі та Договір з експлуатаційною службою, матимуть можливість з 1 квітня 2019 року приступити до ремонтних робіт. Детальну інформацію про початок ремонтних робіт можна отримати у працівників Експлуатаційної служби «Місто Квітів».


Щоб уникнути черг та оптимізувати роботу, просимо інвесторів заздалегідь запланувати свій візит за телефоном: (096) 043 83 11


2503.png